Ayşegül Görgülü (@gorguluaysegul)

Ayşegül Görgülü

@gorguluaysegul

LR Health and Beauty Bağımsız iş ortağı Alman kalitesi⛤ Aloe- Vera🌱 Kapıda ödeme 👍 Bilgi sipariş ve üyelik için DM

  • 453 Posts

  • 579 Followers

  • 821 Following

LR  BIG CONVENTION İstanbul 2017 den bir #tbt❤️

Ayşegül Görgülü (@gorguluaysegul)


LR BIG CONVENTION İstanbul 2017 den bir #tbt❤️

📢 BU AY 2li set indirimde 📢📢📢📢 MİCRO SİLVER DİŞ MACUNU " ✔ Ağız içi yaralarını (AFT ) yok eder.
✔Diş ve diş etini temizler ve besler.
✔Çürük ve plak oluşumunu önler.
✔İçeriğindeki Microsilver tanecikleri sayesinde ağız kokusuna neden olan bakterilerin oluşumunu önler. ✔Ferah bir nefes sağlar.
✔Diş eti iltahaplarını önler.
✔Mineral hidroksiapatit diş minesini yeniden yapılandırır.
✔Sabah, akşam ve ihtiyaç halinde kullanın.
✔Dişlerinizi en az 2 dakika fırçalayın.
✔Düzenli kullanımda sigara lekelerini azaltmaya yardımcı olur.

Mutlaka Deneyin Pişman olmayacaksınız 🖒🖒🖒#microsilver #dişmacunu #Lr ✌️💪👏

Ayşegül Görgülü (@gorguluaysegul)


📢 BU AY 2li set indirimde 📢📢📢📢 MİCRO SİLVER DİŞ MACUNU " ✔ Ağız içi yaralarını (AFT ) yok eder. ✔Diş ve diş etini temizler ve besler. ✔Çürük ve plak oluşumunu önler. ✔İçeriğindeki Microsilver tanecikleri sayesinde ağız kokusuna neden olan bakterilerin oluşumunu önler. ✔Ferah bir nefes sağlar. ✔Diş eti iltahaplarını önler. ✔Mineral hidroksiapatit diş minesini yeniden yapılandırır. ✔Sabah, akşam ve ihtiyaç halinde kullanın. ✔Dişlerinizi en az 2 dakika fırçalayın. ✔Düzenli kullanımda sigara lekelerini azaltmaya yardımcı olur. Mutlaka Deneyin Pişman olmayacaksınız 🖒🖒🖒#microsilver #dişmacunu #Lr ✌️💪👏

LR Zeitgard 2 Anti-Aging Cihazı, sıcak/soğuk metotlu ve titreşim seçeneğine sahip kırışıklık önleyici yenilikçi bir cihazdır. 
Zeitgard 2 cihazı, etkili LR Anti-Aging ürünleri ile evde profesyonel ve tamamen derinlemesine bir #bakım sağlar. Günde sadece 4 dakikalık kullanım ile cildiniz daha genç görünür ve kırışıklıklarınız azalır.

Zeitgard 2 bilindik üç dermotolojik uygulamayı tek uygulamada buluşturur:

1. Sıcak uygulama ile gözeneklerin açılması sağlanır. Bakım ürünlerinin etken maddeleri normal uygulamaya göre cildin katmanlarına daha derinlemesine işler.

2. Sonrasında cilt gözeneklerin kapanması için hassas bir şekilde soğuk uygulama gerçekleştirilir. Böylece Anti-Age uygulaması cilde tamamen nüfuz ederek #cilt içerisinde en iyi etkiyi gösterir.

3. Zeitgard 2 sıcak ve soğuk uygulamayı destekleyen titreşim işlevine de sahiptir. Titreșim teknolojisi sayesinde cildi nemlendiren ve besleyen maddeler cilde derinlemesine işler. Cilt “enerji deposu” haline gelir ve tekrardan genç ve canlı bir hal alır.

Zeitgard 2’nin benzersiz özellikleri

Anti- Aging ürünleri cildin derin katmanlarında hapsolur ve tüm etkisini orada gösterir.

Titreşim işlevi cilt katmanlarını uyarır ve böylece etken maddeler cilt üzerine daha iyi dağıtılır.

Göz altı torbaları gibi #cilt üzerindeki şişkinlikler, cilde sağlanan nem sayesinde azalır.

Sıcak/soğuk kombinasyonu ve titreşim işlevi ile cilde enerji sağlanır.👍💇😍😍💝

Ayşegül Görgülü (@gorguluaysegul)


LR Zeitgard 2 Anti-Aging Cihazı, sıcak/soğuk metotlu ve titreşim seçeneğine sahip kırışıklık önleyici yenilikçi bir cihazdır. Zeitgard 2 cihazı, etkili LR Anti-Aging ürünleri ile evde profesyonel ve tamamen derinlemesine bir #bakım sağlar. Günde sadece 4 dakikalık kullanım ile cildiniz daha genç görünür ve kırışıklıklarınız azalır. Zeitgard 2 bilindik üç dermotolojik uygulamayı tek uygulamada buluşturur: 1. Sıcak uygulama ile gözeneklerin açılması sağlanır. Bakım ürünlerinin etken maddeleri normal uygulamaya göre cildin katmanlarına daha derinlemesine işler. 2. Sonrasında cilt gözeneklerin kapanması için hassas bir şekilde soğuk uygulama gerçekleştirilir. Böylece Anti-Age uygulaması cilde tamamen nüfuz ederek #cilt içerisinde en iyi etkiyi gösterir. 3. Zeitgard 2 sıcak ve soğuk uygulamayı destekleyen titreşim işlevine de sahiptir. Titreșim teknolojisi sayesinde cildi nemlendiren ve besleyen maddeler cilde derinlemesine işler. Cilt “enerji deposu” haline gelir ve tekrardan genç ve canlı bir hal alır. Zeitgard 2’nin benzersiz özellikleri Anti- Aging ürünleri cildin derin katmanlarında hapsolur ve tüm etkisini orada gösterir. Titreşim işlevi cilt katmanlarını uyarır ve böylece etken maddeler cilt üzerine daha iyi dağıtılır. Göz altı torbaları gibi #cilt üzerindeki şişkinlikler, cilde sağlanan nem sayesinde azalır. Sıcak/soğuk kombinasyonu ve titreşim işlevi ile cilde enerji sağlanır.👍💇😍😍💝

LR'ın en çok satan anti-aging ürünlerinden biri Powerlift. Gündüz ve gece kremine ihtiyaç olmadan, sabah akşam veya ihtiyaç halinde kullanılabilen bu krem cildi canlandırıyor ve sıkılaştıyor. Gelin neden en çok satan ürünlerden biri olduğunu anlamak için içeriğine bir bakalım: 
Sürüldüğünde cilt tarafından hızlıca emilen Powerlift, yorgun görünen yüze anında yoğun nem, elastikiyet ve enerji sağlıyor. Bu yeteneklerini birden fazla içeriğe borçlu ama iki tane yıldız var: Hyaluronik asit ve Reductine isimli bir yulaf proteini !

Kozmetik ürünlerinde sıkça kullanılan hyaluronik asitin en önemli yeteneği çok yüksek nem tutabilmesidir. Bu sayede cildin genç görünmesine ve kırışıkların önlenmesine yardımcı olur. Ayrıca cildin esnek kalmasını sağlayan Kolajen ve Elastin liflerini korur. Hyaluronik asitin sağladığı canlandırıcı etkiyi, yosun ve yedi bitki özütünün sağladığı nem destekler . 
Gelelim anti-aging etkisine. Bir yulaf proteini ulan reductine, hücre yenilenmesi tetikleyerek kırışıkların oluşmasını engeller. Powerlift içerdiği yağ asitleri, A ve E vitaminleri, hücre zarına esneklik veren lesitin sayesinde cildinizi yaşlanma etkilerine karşı korur. 
Powerlift Yüz Kremi 20 yaşından sonra kullanılabilir. Aloe vera ürünlerinin tamamlayıcısı olarak veya makyaj altı olarak kullanabilirsiniz. Erkek cildi için de uygundur.💝

Ayşegül Görgülü (@gorguluaysegul)


LR'ın en çok satan anti-aging ürünlerinden biri Powerlift. Gündüz ve gece kremine ihtiyaç olmadan, sabah akşam veya ihtiyaç halinde kullanılabilen bu krem cildi canlandırıyor ve sıkılaştıyor. Gelin neden en çok satan ürünlerden biri olduğunu anlamak için içeriğine bir bakalım: Sürüldüğünde cilt tarafından hızlıca emilen Powerlift, yorgun görünen yüze anında yoğun nem, elastikiyet ve enerji sağlıyor. Bu yeteneklerini birden fazla içeriğe borçlu ama iki tane yıldız var: Hyaluronik asit ve Reductine isimli bir yulaf proteini ! Kozmetik ürünlerinde sıkça kullanılan hyaluronik asitin en önemli yeteneği çok yüksek nem tutabilmesidir. Bu sayede cildin genç görünmesine ve kırışıkların önlenmesine yardımcı olur. Ayrıca cildin esnek kalmasını sağlayan Kolajen ve Elastin liflerini korur. Hyaluronik asitin sağladığı canlandırıcı etkiyi, yosun ve yedi bitki özütünün sağladığı nem destekler . Gelelim anti-aging etkisine. Bir yulaf proteini ulan reductine, hücre yenilenmesi tetikleyerek kırışıkların oluşmasını engeller. Powerlift içerdiği yağ asitleri, A ve E vitaminleri, hücre zarına esneklik veren lesitin sayesinde cildinizi yaşlanma etkilerine karşı korur. Powerlift Yüz Kremi 20 yaşından sonra kullanılabilir. Aloe vera ürünlerinin tamamlayıcısı olarak veya makyaj altı olarak kullanabilirsiniz. Erkek cildi için de uygundur.💝

👉Bağırsak floramızı korumak için probiyotik desteği almamız çok önemli bu ay indirimde bu frrsatı değerlendirelim.
👉Bağırsak florasının bozulmasının ortaya çıkardığı hastalıklar
Psikolojik
*Depresyon
*Korkular
*Sinirlilik
*Uyku bozukluğu
*Panik atak
*Hırçınlık
*İsteksizlik
*İçine kapanma
*Bağışıklık Sistemi
*Alerjik hastalıklar
*Kanser
*Romatizmal Hastalıklar
*Cilt hastalıkları
*Enfeksiyon
*Enflamasyon
*Emilim Bozuklukları
*Tırnak çatlaması ve kırılması
*Diş çürümesi
*Saç dökülmesi
*Kemik erimesi
*Otizm
*Toksik Yükleme
*Ağrı
*Migren
*Poliartrit
*Kalp hastalıkları
*Kan hastalıkları
*Solunum sistemi hastalıkları
*Cilt deri hastalıkları
*Kanser
*Kronik yorgunluk
*Latent asidoz
*latent alkaloz
*Bağ doku yüklenmesi
blog #blogger #türkblogger #socialmedia #iloveblog #snapchat #blogging #website #global #marketing #androhaber.net #photoblogger #youtube #instagram #twitter #facebooker #facebook#antalyaturkey

Prof. Dr. Hüseyin Nazlıkul

Ayşegül Görgülü (@gorguluaysegul)


👉Bağırsak floramızı korumak için probiyotik desteği almamız çok önemli bu ay indirimde bu frrsatı değerlendirelim. 👉Bağırsak florasının bozulmasının ortaya çıkardığı hastalıklar Psikolojik *Depresyon *Korkular *Sinirlilik *Uyku bozukluğu *Panik atak *Hırçınlık *İsteksizlik *İçine kapanma *Bağışıklık Sistemi *Alerjik hastalıklar *Kanser *Romatizmal Hastalıklar *Cilt hastalıkları *Enfeksiyon *Enflamasyon *Emilim Bozuklukları *Tırnak çatlaması ve kırılması *Diş çürümesi *Saç dökülmesi *Kemik erimesi *Otizm *Toksik Yükleme *Ağrı *Migren *Poliartrit *Kalp hastalıkları *Kan hastalıkları *Solunum sistemi hastalıkları *Cilt deri hastalıkları *Kanser *Kronik yorgunluk *Latent asidoz *latent alkaloz *Bağ doku yüklenmesi blog #blogger #türkblogger #socialmedia #iloveblog #snapchat #blogging #website #global #marketing #androhaber.net #photoblogger #youtube #instagram #twitter #facebooker #facebook#antalyaturkey Prof. Dr. Hüseyin Nazlıkul

Lr Nano gold ya da beauty diamonds bakım kremlerini şık bir çantayla LR yılbaşı kataloğunda bulabileceksiniz.Hangisini seçerseniz seçin güzellikte birkaç adım öne geçin. Hediye olarak da özel çanta ve ambalajıyla çok şık ve mutlu eden bir hediye olmaz mı sizce de? 
GELİN SETLERİ BİRAZ TANIYALIM
NANOGOLD

LR UV ışınlarından kaynaklanan cildin yaşlanmasına karşı yeni bir koruma geliştirdi: Nanogold serisinde altın ve ipek gibi değerli ham maddeler kozmetik etkilerinin yanı sıra yeni nano-teknolojiyle en iyi hale getirilmiştir. Altın ve ipekten elde edilen biyokonjugatlar gün ışığında yer alan zararlı UV ışınlarını etkin şekilde absorbe eder. Böylece ışınlardan kaynaklanan, fotoyaşlanma da denen, cildin yaşlanmasının önemli ölçüde önüne geçilir.

BEAUTY DİAMONDS

Olgun, bakım gerektiren ciltlerin özel ihtiyaçları olur ve bu tür ciltler özenle seçilmiş içerik maddelerinden oluşan bakım ürünlerine layıktır. Beauty Diamonds bakım serisi cildin sıkılaştırılmasına yardımcı olur ve düzenli kullanıldığında çizgilerin görünümünü azaltır. Beauty Diamonds olgun ve bakım gerektiren ciltlere optimum destek sağlar. Her bir Beauty Diamonds ürününün formülü LR tarafından özel etken madde kompleksleriyle geliştirilmiştir.
„Diamond Sirt“ etken maddesinin bileşimi cildin kendine özgü yenileyici mekanizmasını destekler ve cildin görünümünü güzelleştirir.

Bu ürün, ortalama 40’lı yaşlardaki kuru ve bakım gerektiren cilde sahip, lüks bakıma önem veren, kendine güzel bir ışıltı katmak isteyen, çizgilerini azaltmak isteyen, cildinin esnekliğini artırmak isteyen kadınlara yöneliktir.

ETKISI
Elmastan elde edilmiş etken madde kombinasyonu olan nihai etken madde kompleksi cildin görünümünü güzelleştirirken, yaşlanma sürecini yavaşlatır ve hücrelerinkendi kendini koruma mekanizmasını (DNA onarımı)
destekler. Yaşlanma karşıtı bir etken madde olan Hexapeptid, Çin’den gelen bir mantar çeşidinden elde edilen ve çapraz bağlı, bitkisel ve hyalüron asidi açısından zengin mantar özütü hücre yenilenmesini destekler ve stres faktörleri gibi dış çevresel etkenlere karşı etki gösterir.#lr #lrturkey #kırşıklık #leke #dermantest  #onaylı #parapen #içermez #kalite #tesadüf #değildir #tercih #meselesi

Ayşegül Görgülü (@gorguluaysegul)


Lr Nano gold ya da beauty diamonds bakım kremlerini şık bir çantayla LR yılbaşı kataloğunda bulabileceksiniz.Hangisini seçerseniz seçin güzellikte birkaç adım öne geçin. Hediye olarak da özel çanta ve ambalajıyla çok şık ve mutlu eden bir hediye olmaz mı sizce de? GELİN SETLERİ BİRAZ TANIYALIM NANOGOLD LR UV ışınlarından kaynaklanan cildin yaşlanmasına karşı yeni bir koruma geliştirdi: Nanogold serisinde altın ve ipek gibi değerli ham maddeler kozmetik etkilerinin yanı sıra yeni nano-teknolojiyle en iyi hale getirilmiştir. Altın ve ipekten elde edilen biyokonjugatlar gün ışığında yer alan zararlı UV ışınlarını etkin şekilde absorbe eder. Böylece ışınlardan kaynaklanan, fotoyaşlanma da denen, cildin yaşlanmasının önemli ölçüde önüne geçilir. BEAUTY DİAMONDS Olgun, bakım gerektiren ciltlerin özel ihtiyaçları olur ve bu tür ciltler özenle seçilmiş içerik maddelerinden oluşan bakım ürünlerine layıktır. Beauty Diamonds bakım serisi cildin sıkılaştırılmasına yardımcı olur ve düzenli kullanıldığında çizgilerin görünümünü azaltır. Beauty Diamonds olgun ve bakım gerektiren ciltlere optimum destek sağlar. Her bir Beauty Diamonds ürününün formülü LR tarafından özel etken madde kompleksleriyle geliştirilmiştir. „Diamond Sirt“ etken maddesinin bileşimi cildin kendine özgü yenileyici mekanizmasını destekler ve cildin görünümünü güzelleştirir. Bu ürün, ortalama 40’lı yaşlardaki kuru ve bakım gerektiren cilde sahip, lüks bakıma önem veren, kendine güzel bir ışıltı katmak isteyen, çizgilerini azaltmak isteyen, cildinin esnekliğini artırmak isteyen kadınlara yöneliktir. ETKISI Elmastan elde edilmiş etken madde kombinasyonu olan nihai etken madde kompleksi cildin görünümünü güzelleştirirken, yaşlanma sürecini yavaşlatır ve hücrelerinkendi kendini koruma mekanizmasını (DNA onarımı) destekler. Yaşlanma karşıtı bir etken madde olan Hexapeptid, Çin’den gelen bir mantar çeşidinden elde edilen ve çapraz bağlı, bitkisel ve hyalüron asidi açısından zengin mantar özütü hücre yenilenmesini destekler ve stres faktörleri gibi dış çevresel etkenlere karşı etki gösterir.#lr #lrturkey #kırşıklık #leke #dermantest #onaylı #parapen #içermez #kalite #tesadüf #değildir #tercih #meselesi